Mindfulness training Daniela

Yoga lessen gecombineerd met mindfulness 

Heb jij Mindfulness of meditatie ooit beoefend? Misschien zijn deze lessen dan iets voor jou? De lessen worden gegeven wekelijks op dinsdagavond 20.30-21.30 uur. De lessen starten op 4 april 2023, maar  je kunt op elk moment instromen. Variatie in de lessen, elke week een andere les/thema.

Het kan moeilijk zijn om in je eentje mindfulness te beoefenen.

Zacht bewegen, mediteren, delen en verbinden rond je onderwerp met begeleiding van de mindful leiderschap trainer en mentor Daniela Gaschler.

Verbinden met ambitieuze mensen zoals jij om samen door het leven te navigeren

Leun op de regelmatige steun van je kleine groep en merk hoe dit je voedt, in je behoeften voorziet, en een mindful antwoord op het (werk-)leven mogelijk maakt.

🧠 Stok achter de deur om mindful leiderschap te beoefenen

💚 Samen persoonlijk groeien & bloeien in stuurmanskracht

Eerste sessie gratis
Voor mensen, die eerder al een mindfulness training hebben gevolgd
Training in mindfulness voor beginners start weer in september 2023
Start op dinsdag 4 april 2023, van 20.30 – 21.30 uur
Bij yogapraktijk Tanja Thuijs, Keulsebaan 506 Roermond

Bij interesse neem contact op met Daniela Gaschler op voor meer informatie
Email: d.gaschler@findinsideyourself.org Mobile: 06 53 107 436
Website: https://www.findinsideyourself.org/mindfulness-beoefenaars-roermond/ (nog in opbouw)

Over Daniela Gaschler
Onze groep wordt gefaciliteerd door Daniela Gaschler, een ervaren mindfulness trainer en mentor. Daniela beoefent mindfulness op een seculiere manier en heeft diepgaande kennis van mindfulness, neurowetenschap en positieve psychologie.

Met haar achtergrond in Tendoryu Aikido, waar ze de eerste vrouwelijke beoefenaar was die een 3e dan behaalde, brengt Daniela een unieke en dynamische benadering van mindfulness.

Ze houdt ook van de natuur en de Japanse cultuur, wat haar werk verrijkt met een unieke perspectief.

www.findinsideyourself.org | E: d.gaschler@findinsideyourself.org | M: +31 6 53 107 436

Partner van Vitaal Bedrijf

————————————–

Mindfulness training voor beginners, deze starten weer in september 2023.

Mindfulness is een goede manier om beter te leven. Mindfulness staat voor open en bewust aanwezig zijn in het huidige moment. Volgens Jon Kabat-Zinn (grondlegger van de mindfulness based stress reductie training) zijn er drie elementen belangrijk:

Gerichte aandacht (bewust)
In het huidige moment
Zonder te oordelen (open, vriendelijk)

Waar is mindfulness goed voor?

Wetenschappelijk is aangetoond dat het beoefenen van Mindfulness onder meer zorgt voor:

  • Een beter geheugen
  • Meer (zelf)compassie
  • Minder stress
  • Minder angst
  • Minder lichamelijke (pijn)klachten
  • Verbetering van het immuunsysteem
  • Meer focus

Agenda

Voor wie is mindfulness training waardevol?

Deze training is voor iedereen die wil investeren in de kwaliteit van zijn of haar leven. Zodra je bereid bent om van je eigen patronen bewust te worden en deze met vriendelijkheid te onderzoeken. De training is effectief gebleken bij het volgende:

  • Stress en burn-out(klachten)
  • Lichamelijke klachten die stress- en spanning gerelateerd zijn
  • Vermoeidheid, slapeloosheid
  • Piekeren
  • Onzekerheid
  • Zelfveroordeling
  • Zorgelijkheid
  • Somberheid

Hier vind je meer informatie over de onderzoeken die zijn gedaan naar de effectiviteit van mindfulness: onderzoekspagina.

Inhoud

De training bestaat uit acht wekelijkse bijeenkomsten en een stiltedag (optioneel).

Een cursusgroep bestaat uit minimaal 6 en maximaal 10 personen. In de bijeenkomsten oefen je met verschillende meditatietechnieken zoals de lichaamsscan, zitmeditatie, loopmeditatie en rek- en strekbewegingen. Er is gelegenheid om met elkaar van gedachten te wisselen over persoonlijke ervaringen met de oefeningen.

Een wezenlijk onderdeel van de training is huiswerk. De meditatie- en yogaoefeningen moet je thuis voortzetten met behulp van audiobestanden.

In een werkmap staan verschillende oefeningen beschreven voor het toepassen van aandacht in het dagelijks leven.

Ervaring leert dagelijks thuis oefenen van belang is voor de effectiviteit van de training.

Wat leer je allemaal?

In de bijeenkomsten maak je kennis met verschillende aandacht oefeningen. Je leert hoe je mindfulness kunt inzetten in het omgaan met stress.

Daarnaast draagt het bij aan jouw persoonlijke ontwikkeling. Tijdens de training leer je ook om te pauzeren en aanwezig te zijn in het hier en nu.

Je krijgt inzicht in (automatische) gedachte- en gedragspatronen. Daarnaast leer je een vriendelijke grondhouding naar jezelf en anderen aan te nemen.

Wie is Daniela Gaschler?

Daniela Gaschler van Find Inside yourSelf is een gecertificeerd en wetenschappelijk opgeleide mindfulness trainer & adviseur. Mindful leven en bewegen werd al onderdeel van haar leven, toen zij in 1996 het intens beoefen van Aikido begon. Zij is de eerste vrouw in Nederland en België die de 3. Dan Tendoryu Aikido draagt.

Find Inside yourSelf gelooft in collectieve intelligentie en is ervan overtuigd dat mensen en organisaties hiervan kunnen profiteren.

Kosten

Diverse zorgverzekeraars vergoeden een deel van Mindfulness training. Raadpleeg voor meer informatie je polis, of bekijk de website van Zorgwijzer.

Bij interesse neem dan contact met Daniela op voor een vrijblijvend intakegesprek.

Daniela Gaschler
MBSR Mindfulness Professional, VMBN categorie 1 trainer, VVM gecertificeerd

E-mail: d.gaschler@findinsideyourself.org
Mobiel: 0031 6 53 107 436
Website: www.findinsideyourself.org

Waar worden deze workshops en trainingen gegeven?

In de yogapraktijk van Tanja Thuijs.

Dit is een mooie ruimte, de yogamatten liggen 1,5 m uit elkaar.

Er is luchtventilatie aanwezig en de ramen kunnen open.

Daniela Gaschler

Learning & Development Specialist | Mindfulness Professional

aanmelden via onderstaand formulier